LEKTORIAI

null

Jurgita Navikienė

auditorė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

 • null

  APIE SEMINARĄ

  Prasidėję 2020 metai visu smarkumu žada būti negailestingi šešėliui. Ir tai atrodo teisinga. Tik ar nuo to apsaugoti ir sąžiningai mokesčius mokantys verslo subjektai? Kartais kova su šešėliu paliečia ir niekuo dėtas įmones. Taigi, šiame seminare apžvelgsime odontologų verslo specifiką – kokie požymiai signalizuoja apie galimo šešėlio buvimą, kaip tinkamai susitvarkyti apskaitą ir apskaičiuoti mokesčius? Kaip bendradarbiauti su mokesčių administratoriaus pareigūnu tyrimo ar patikrinimo metu?

  Analizuosime kiekvieną balanso ir pelno (nuostolių) ataskaitos eilutę vadovui ir finansininkui suprantama kalba ir pasitelksime net finansinės analizės rodiklius, kuriuos naudoja ir mokesčių administratorius. Apžvelgsime ir pelno mokesčio deklaracijos ypatumus bei galimybę ją tikslinti.

  Taigi, delsti nebėra kada – pats metas veikti!

 • null

  TEMOS

  1. Nepatikimo mokesčių mokėtojo kriterijai – ar galės būti pritaikyti Jūsų įmonei? Už viską atsakingas vadovas, kol tam tikros pareigos nėra deleguotos darbuotojams.
  2. Neapmokestintų pajamų „ištraukimas iš šešėlio“ – ar „švarus“ Jūsų ir Jūsų įmonės kapitalas? VMI vykdo akcininkų, vadovų ir darbuotojų pajamų kontrolę.
  3. Atsakomybė dėl buhalterinės apskaitos: ar už viską atsakingas vadovas? Turinio viršenybės prieš formą principo taikymas ūkinėms operacijoms.
  4. Išmanioji VMI: kaip ji keičia apskaitos politiką ir įmonės veiklos procesus? Kiek tai kainuoja?
  5. Finansinė apskaita: nuo pirminių dokumentų iki finansinių ataskaitų.
  6. Finansinės apskaitos paprastumas ir skaidrumas – teisingi mokesčiai.
  7. Pelno (nuostolių) ataskaitos sudarymo principai. Kokios grėsmės dėl nepakankamo veiklos pelningumo? Kokie rodikliai signalizuoja apie veiklos šešėlį?
  8. Balanso sudarymo ypatumai ir pavyzdžiai. Vadovo atsakomybė pagal Akcinių bendrovių įstatymą dėl nuosavo kapitalo. Balanso eilučių analizė ir išvados.
  9. Probleminių klausimų sprendimo būdai: 
  10. Audito prievolė.
  11. Finansinės analizės rodikliai, padedantys įvertinti finansines ataskaitas.
  12. Kūrybinės apskaitos aspektai.
 • null

  DIENOTVARKĖ

  14:00-17:15     Seminaro trukmė

  13:30-14:00     Registracija

  15:30-15:45     Kavos pertrauka

 • null

  PAPILDOMAI

  1. Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą
  2. Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

ANKSTESNIŲ SEMINARŲ AKIMIRKOS

null

KIEKVIENAS SEMINARO DALYVIS GAUNA SEMINARO MEDŽIAGĄ IR EL. DALYVIO PAŽYMĖJIMĄ.

Atsiliepimai apie J. Navikienę

SEMINARO DATOS

null

03-16 Vilnius

Viešbutis „Crowne Plaza Vilnius“

 90€  (+ PVM)

✔  Mokymo medžiaga
✔  Atsakymai į Jūsų klausimus
✔  Dalyvio pažymėjimas

 

Seminaro partneris:

countline