LEKTORIAI

null

Jurgita Navikienė

auditorė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Giedrė Kurmilavičienė

lektorė

UAB „BIOSISTEMA“ projektų vadovė, Vilniaus universiteto fizinių mokslų doktorantė. Dirba įmonėje, kuri nuo 2004 m. teikia nuolatinės aplinkosauginės dokumentacijos rengimo paslaugas šimtams Lietuvos ir užsienio įmonių. Didžioji dalis klientams reikalingos dokumentacijos nuo 2018 m. sėkmingai rengiama GPAIS sistemoje.

Povilas Baltusevičius

lektorius

Nuo 2013 m. konsultacinės įmonės UAB „Biosistema“ vadovas. Turi vienuolikos metų patirtį konsultuojant verslą aplinkosauginių problemų sprendimo klausimais. Nuo 2010 m. veda mokymus verslui įvairiomis aplinkosauginėmis temomis. Baigė Vilniaus universiteto ekologijos ir aplinkotyros bakalauro studijas bei įgijo Mykolo Romerio aplinkos apsaugos politikos ir administravimo magistro laipsnį.

 • null

  APIE SEMINARĄ

  Seminare aptarsime, ką apie aplinkosaugą turi žinoti kiekvienas autoservisas. Apžvelgsime visus transporto priemonių remontui keliamus aplinkosaugos reikalavimus: kaip įsirengti dirbtuves, kaip tinkamai vesti atliekų apskaitos žurnalą GPAIS. Taip pat nagrinėsime šiuo metu vis daugiau kontrolės susilaukiančius nuotekų klausimus. Aptarsime, ką reikia žinoti turint plovyklą. Pakalbėsime apie reikalavimus oro apsaugai ir ką daryti, jei turite dažyklą. Ir, žinoma, priminsime apie rizikas ir atsakomybes.

 • null

  TEMOS

  1. Reikalavimai dirbtuvių įrengimui
  2. Reikalavimai atliekų tvarkymui
  3. Reikalavimai nuotekų tvarkymui
  4. Reikalavimai aplinkos oro apsaugai
  5. Atliekų susidarymo apskaita GPAIS
  6. Rizikų valdymas ir atsakomybės
 • null

  DIENOTVARKĖ

  10:00-15:45      Seminaro trukmė

  9:30-10:00        Registracija

  12:00-13:00      Pietų pertrauka

  14:30-14:45      Kavos pertrauka

 • null

  PAPILDOMAI

  1. Kiekvienas seminaro dalyvis gauna el. pažymėjimą
  2. Kiekvienas seminaro dalyvis gauna seminaro medžiagą

ANKSTESNIŲ SEMINARŲ AKIMIRKOS

null

KIEKVIENAS SEMINARO DALYVIS GAUNA SEMINARO MEDŽIAGĄ IR EL. DALYVIO PAŽYMĖJIMĄ.

Atsiliepimai apie J. Navikienę

SEMINARO DATOS

null

03-18 Vilnius

Viešbutis „Vilnia“

 105 – 115€  (+ PVM)

✔  Mokymo medžiaga
✔  Atsakymai į Jūsų klausimus
✔  Dalyvio pažymėjimas

 

Seminaro partneris:

countline