SEMINARO LEKTORIAI

null

Jurgita Navikienė

auditorė, mokesčių konsultantė, mentorė

Auditorė, socialinių mokslų (ekonomikos) magistrė, buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančios bendrovės „Solidus vox“ direktorė. Bendrovė teikia ne tik buhalterinės apskaitos ir audito paslaugas, bet ir konsultuoja fizinius ir juridinius asmenis apskaitos, mokesčių, darbo santykių bei apskaitos politikos pasirinkimo klausimais. Auditorė taip pat veda viešuosius ir vidinius mokymus aktualiomis mokesčių, apskaitos ir darbo užmokesčio skaičiavimo temomis visoje Lietuvoje. Lektorės straipsniai yra publikuojami buhalterių profesinėje spaudoje.

Giedrė Rimkūnaitė-Manke

advokatė

Vadovauja GLIMSTEDT intelektinės nuosavybės, technologijų, žiniasklaidos ir komunikacijų teisės bei duomenų apsaugos praktikoms.

Klaidas Šiuipys

lektorius

Lektorius, Amazon ekspertas, paskyrų administratorius, turintis didelę darbo patirtį šioje platformoje, administruoja keletą skirtingų paskyrų, konsultuoja verslo atstovus, nuo 2015 m. Lektorius yra dirbęs su šimtais skirtingų produktų ir dešimtimis paskyrų.
Nuolatos skaito pranešimus prekybos Amazon tematika įvairiuose seminaruose ir renginiuose, bei pats organizuoja mokymus, taip pat reguliariai rašo techninius straipsnius apie prekybą „Amazon“ platformoje savo facebook puslapyje „Klaidas Šiuipys – Amazon“. Klaidas administruoja Lietuvos Amazon bendruomenės facebook grupes: „FBA Lietuva“ ir „Amazon FBA Prekyba“ Lietuva.

APIE SEMINARĄ

null
Seminaro trukmė: 10.00–16.30 val. (7 ak. val.)

Seminaro trukmė: 10.00–16.30 val.

Registracija: 9.00–10.00 val.

Pertraukos: 11.30–11.45 val. (kava, arbata, saldumynai), 13.15–14.15 val. (pietų pertrauka).

ANKSTESNIŲ SEMINARŲ AKIMIRKOS

null

KIEKVIENAS SEMINARO DALYVIS GAUNA SEMINARO MEDŽIAGĄ IR EL. DALYVIO PAŽYMĖJIMĄ.

Atsiliepimai apie J. Navikienę

SEMINARAS VYKS

null

10.22 Vilniuje

Viešbutyje „Best Western Vilnius“

 Kaina su pietumis

120 € + PVM

Kaina be pietų

110 € + PVM

✔  Mokymo medžiaga
✔  Atsakymai į Jūsų klausimus
✔  Dalyvio pažymėjimas

Seminaro partneris: